Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Inteligentna mobilność wg Asseco

Asseco od wielu lat tworzy rozwiązania dla sektora energetycznego w Polsce, ale także wychodzi ze swoją ofertą na rynki międzynarodowe. W projektowaniu systemów IT ważne jest podążanie za obecnymi trendami, takimi jak elektromobilność. Co zatem oznacza inteligentna mobilność? Jakie rozwiązania oferuje Asseco dla branży energetycznej? Na m.in. te pytania odpowiedział Artur Wiza, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland w wywiadzie dla telewizji internetowej Inwestorzy.tv.

Asseco dostarcza rozwiązania dla największych dostawców energii w Polsce. Dziś obsługujemy 2/3 liczników energii pod względem systemów bilingowych. Wszystkie nowe trendy, które dzieją się w energetyce są podstawą rozwoju naszych produktów. Obserwujemy, co będzie się działo za 5, 10, a nawet 15 lat. Dlatego pracujemy nad rozwiązaniami, które naturalnie wpisują się w trend związany z elektromobilnością – powiedział Artur Wiza.

Dowiedź się więcej o AUMS Elmo: elmo.asseco.com

Zobacz także