Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Infovide-Matrix w Grupie Asseco

Włączenie Infovide-Matrix do Grupy Asseco to kolejny istotny krok, mający na celu budowę silnej firmy informatycznej, która dzięki temu połączeniu, będzie mogła zwiększyć potencjał świadczonych usług.

 

Infovide-Matrix pozwoli Asseco rozszerzyć ofertę usług w zakresie światowych rozwiązań firm trzecich oraz zróżnicować i wzmocnić pozycję Grupy Asseco na rynku usług IT. Infovide-Matrix, będąc partnerem wielu międzynarodowych dostawców IT, od lat specjalizuje się w tej działalności i wypracowało modele, z których Asseco będzie mogło korzystać w dalszym rozwoju swojej Grupy.

 

Jestem dumny, że będę miał możliwość współpracy z tak znakomitym zespołem profesjonalistów, którzy swoimi kompetencjami, doświadczeniem i zaangażowaniem zbudowali Infovide Matrix. Bardzo zależy mi na tym, abyśmy wspólnie mogli osiągać jeszcze więcej i zapewnić dalszy rozwój naszego całego zespołu – powiedział Paweł Piwowar, który objął stanowisko Prezesa Zarządu.

 

Obie strony będą kontynuować realizację swoich dotychczasowych umów z klientami, którzy dzięki tej transakcji zyskają dostęp do pełnej oferty oraz know-how zarówno Infovide-Matrix, jak i całej Grupy Asseco. Ponadto, klienci Infovide-Matrix będą mieli po drugiej stronie dużego i stabilnego partnera, który będzie mógł kompleksowo realizować bardziej wymagające projekty.

Zobacz także