Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Angularowcy ponownie spotkali się w Asseco

Czwarte spotkanie AngularJS Warsaw odbyło się 22 października w warszawskim biurze Asseco. W trakcie wydarzenia, na którym obecnych było blisko 70 osób, poruszone zostały 3 popularne wśród programistów tematy związane z tworzeniem nowoczesnych aplikacji w Angularze.

 

Podczas pierwszej prezentacji Mateusz Krupa przybliżył temat raczkującej  jeszcze technologii Angular Material. Następnie o tworzeniu aplikacji hybrydowych z wykorzystaniem rosnącego w siłę Ionica opowiedział Dariusz Biedrzycki, który udzielił także słuchaczom wiele praktycznych porad. Spotkanie zakończyło się prelekcją Dariusza Kalbarczyka poświęconą zagadnieniom pisania czystego kodu w AngularJS. Prezentacja wzbudziła ogromne zainteresowanie, a sama dyskusja przedłużyła się o ponad godzinę.

 

Ostatnie spotkanie zostało bardzo wysoko ocenione pod względem merytorycznym – powiedział Dariusz Kalbarczyk, Kierownik Produktu w Asseco i organizator spotkania. Przyjeżdżają na nie ludzie m.in. z Katowic, Krakowa, Łodzi czy Lublina, co świadczy o popularności wydarzenia i mobilizuje nas do organizacji kolejnych meetupów – dodał.

 

Prezentacja „Czysty kod” przygotowana przez Dariusza Kalbarczyka do pobrania na http://issuu.com/dariuszkalbarczyk/docs/angularwarsaw-controller.pptx

 

Zobacz także