Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Jubileusz 15-lecia Grupy Asseco

Od momentu rozpoczęcia międzynarodowej ekspansji Asseco mija 15 lat. Dokładnie w 2004 roku, Adam Góral, podjął decyzję o zakupie znaczącego pakietu akcji słowackiej firmy Asset Soft. Tak powstało Asseco, które jest obecne w ponad 50 krajach na całym świecie. W rozwój Grupy od początku jest zaangażowany Jozef Klein, Prezes słowackiej spółki Asseco Central Europe oraz Asseco International. 12 grudnia 2019 roku odbyły się oficjalne uroczystości z okazji 15-lecia polsko-słowackiej współpracy.

Można powiedzieć, że Asseco jest polsko-słowackim projektem, który nadal rozwijamy, dzięki m.in. długoletniej współpracy z Jozefem Kleinem. W tym roku mija 15 lat od wejścia Asseco na międzynarodowe rynki. Dla mnie to jest ciągle początek, a przed nami jeszcze wiele ciekawych projektów akwizycyjnych oraz możliwości tworzenia innowacyjnych produktów i usług – powiedział Adam Góral.

Zobacz także