Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

III edycja Asseco Squash Cup

15 września 2018 r. w Sopocie odbyła się trzecia edycja Asseco Squash Cup. Jest to impreza, która już na stałe wpisała się w tradycję zawodów Asseco Active Team. W tym roku w rywalizacji wzięły udział osoby z całej Polski m.in. z Rzeszowa, Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy i Gdyni. Celem tegorocznego turnieju, tak jak w latach ubiegłych, była sportowa rywalizacja oraz integracja zawodników AAT.

I miejsce: Daniel Litwin, Project Manager w Pionie Banków Komercyjnych;
II miejsce: Paweł Michalak, Ekspert Analityk w Pionie Energetyki i Gazownictwa;
III miejsce Paweł Kocieł, Dyrektor Zarządzający polskim oddziałem DanubePay.

Ogrom sił pozostawionych w trackie gry, a przy tym dobra zabawa oraz jeszcze więcej pozytywnych wspomnień, to zachęta dla tych, którzy jeszcze nie spróbowali swoich sił w tej rywalizacji. Namawiam zatem innych kolegów i koleżanki, aby się nie bali i dołączyli do gry! W każdym turnieju gościmy nowe osoby w ramach drużyny AAT. Dodam, że odwiedziliśmy już południe Polski, stolicę a także wybrzeże. Teraz marzy nam się międzynarodowy turniej w ramach Grupy Asseco – powiedział Maciej Tadla, International Sales and Business Development Manager w Asseco Poland.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych rozgrywkach.

Zobacz także