Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Drużyna AAT pobiegła w zawodach w Bydgoszczy

21 października 2018 r. w Bydgoszczy odbyła się już szósta edycja Półmaratonu Bydgoskiego i Biegu na 5 km. W imprezie wzięło udział blisko 1500 zawodników, w tym przedstawiciele Asseco Active Team w 10-osobowym składzie.

Na dystansie półmaratonu najlepszy okazał się Grzegorz Obrębski, Starszy Projektant w Pionie Banków Spółdzielczych, który z czasem 01:23:54 zajął 20 miejsce. Natomiast dystans 5 km najszybciej pokonał Krzysztof Wielgosz, Specjalista ds. Kontroli Jakości w Pionie Energetyki i Gazownictwa, Asseco Poland (00:20:43).

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” ta myśl Walta Disney’a towarzyszy mi w mojej przygodzie biegowej. Start w 6. Półmaratonie Bydgoskim był dla mnie kolejnym potwierdzeniem prawdziwości tych słów. Na dystansie półmaratonu debiutowałam i w tym dniu wszystko było wymarzone – pogoda, moje samopoczucie i forma oraz grupa znajomych, którzy biegli razem ze mną i motywowali do utrzymania tempa. Zgrany zespół zawsze może więcej. Co dalej? Marzę o maratonie, a „jeśli potrafisz o czymś marzyć, to …” – powiedziała Magdalena Józefiak, Kierownik Biura Zarządzania Procesami i Ryzykiem w Dziale Zgodności i Zarządzania Procesami.

W tym roku zmodyfikowano trasę biegu, która prowadziła przez Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Meta umiejscowiona była na stadionie Zawiszy tak, aby każdy zawodnik mógł na finiszu poczuć się, jak prawdziwa gwiazda sportu.

Zobacz także