Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Dołącz do Asseco na European Utility Week w Wiedniu

Asseco zaprezentuje swoją kompleksową ofertę dla sektora energetyki podczas prestiżowych targów European Utility Week w Wiedniu, które odbędą się w dniach 6-8 listopada 2018 r. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie, poświęcone zagadnieniom z obszaru smart energy, w którym co roku bierze udział ponad 12 000 uczestników oraz 600 wystawców.

Asseco Poland wspólnie z Asseco Central Europe oraz Asseco BERIT pokażą swoje portfolio produktów i usług skierowanych dla branży utility.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach European Utility Week, na których zaprezentujemy rozwiązania oferowane w ramach Grupy Asseco dla sektora energetyki. Będą to m.in. systemy z rodziny AUMS, które pomagają usprawnić procesy zarządzania poborem i dystybucją energii oraz rozliczania rachunków za energię. Zaprezentujemy także Asseco SAMO, pozwalające na integrację informacji nt. infrastruktury, środków trwałych i procesów utrzymania. Przyszłoroczną nowością, zapowiadaną na targach, będą gotowe, szybkie we wdrożeniu pakiety rozwiązań dla sprzedawców energii AUMS Billing Lite oraz AUMS Billing Smart – powiedział Jerzy Popowicz, Dyrektor Rozwoju Biznesu, Asseco Poland.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Asseco – A.a73 na European Utility Week!

Strona targów: www.european-utility-week.com

Zobacz także