Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wystartowało w Specialized Triathlon Series

Drużyna Asseco Active Team wzięła udział w 4. zawodach Specialized Triathlon Series, które odbyły się 16 lipca w Nieporęcie. Asseco reprezentowało 17 osób, rywalizujących na dwóch różnych dystansach, w sztafetach oraz indywidualnie.

 

Wśród zawodników Asseco Actve Team byli zarówno doświadczeni triathloniści, jak i zawodnicy, którzy wystartowali po raz pierwszy.

 

Najlepszy czas na 1/2 Ironmana i 4. miejsce zdobyła drużyna w składzie: Sebastian Szymański, Maciej Udalski, Piotr Rosiak. Natomiast w rywalizacji indywidualnej na tym dystansie 9. pozycję osiągnął Andrzej Drabot, który zajął także pierwsze miejsce w kategorii wiekowej M3.

 

Dzięki wsparciu Działu Marketingu zorganizowaliśmy na plaży w ośrodku Promenada strefę kibica Asseco, w której było miejsce na przygotowanie się do startu, integrację zawodników i kibiców oraz regenerację po ukończeniu rywalizacji. Okazała się ona strzałem w 10-kę, byliśmy najlepiej zorganizowaną i najbardziej widoczną grupą biorącą udział w zawodach. Idealna pogoda oraz rewelacyjna atmosfera zaowocowały bardzo dobrymi wynikami sportowymi – powiedział Sebastian Szymański, Zastępca Dyrektora Działu PKO.

 

W organizację strefy kibica Asseco Active Team zaangażował się także Dom Dzieci w Pęcherach pod Warszawą, skąd został wypożyczony nieodpłatnie namiot, pod którym drużyna mogła schronić się przed słońcem.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

 

Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie: www.triathlonpl.com

 

Zobacz także