Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wyróżnione w Międzynarodowym Czempionie

Asseco kolejny rok z rzędu zostało nagrodzone w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, którego organizatorem merytorycznym jest firma doradcza PwC. Spółka otrzymała wyróżnienie w kategorii „Inwestor – Polskie firmy prywatne”. Wśród laureatów znalazły się firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat dokonały znaczącej inwestycji zagranicznej lub prowadzą eksport na szeroką skalę.

 

Organizatorzy konkursu podkreślili, że polskie przedsiębiorstwa coraz bardziej poszerzają swoje horyzonty i nie ograniczają się już tylko do krajów europejskich. Pojawią się również na znacznie trudniejszych rynkach. W przypadku Asseco jest to, m.in. rynek afrykański.

 

W kapitule konkursu zasiedli m.in. przedstawiciele rządu oraz Jacek Socha, wiceprezes PwC i Tomasz Siemieniec, redaktor naczelny Pulsu Biznesu, organizatora medialnego tego wydarzenia.
Konkurs „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej.

 

Fot.: Puls Biznesu

Zobacz także