Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na IT Academic Days

Asseco było partnerem jednej z największych konferencji informatycznych organizowanych dla studentów w Rzeszowie. W dniach 25 i 26 listopada uczestnicy spotkali się na Politechnice Rzeszowskiej, gdzie mogli zdobyć najbardziej aktualną wiedzę na temat programowania. Na wydarzeniu obecni byli Partnerzy akcji 3P. Swoje wystąpienie miał również Dawid Materna, Kierownik Projektu w Asseco, który opowiedział o systemach informatycznych w energetyce na przykładzie systemów Asseco.

 

Takie spotkania to świetna okazja dla uczestników do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i poznania firm, które kiedyś mogą stać się dla nich pracodawcą – powiedział Dawid Materna. Dla nas to z kolei szansa na przedstawienie Asseco i odpowiedzenie studentom na liczne pytania, dotyczące pracy w naszej firmie – dodał.

 

Studenci, odwiedzając stoisko Asseco, mogli wziąć udział w konkursie Task Activator, zorganizowanym przez Partnerów akcji 3P. Odpowiadali w nim na pytania na temat firmy oraz IT. O nagrody zawalczyło 150 studentów.

 

Konferencja została zorganizowana przez dwa Koła Studenckie Politechniki: Rzeszowską Grupę IT i Rzeszowską Grupę .NET.

 

http://3p.asseco.com/

Zobacz także