Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco szuka pracowników na Podkarpaciu

Asseco było partnerem XV edycji Podkarpackich Targów Pracy, które odbyły się 3 marca w Hali Podpromie w Rzeszowie. W imprezie zorganizowanej przez rzeszowską Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania wzięły udział największe polskie firmy.

 

Targi, które odwiedziło ponad 4 tys. osób rozpoczęła prezentacja Magdy Winiarskiej-Kopacz z Działu Personalnego Asseco. Opowiedziała ona o historii firmy, możliwościach jakie daje praca w niej oraz o programie Stażowym i Absolwenckim – Asseco Starter. Dodatkowo na pytania uczestników, odwiedzających stoisko firmy odpowiadała Olga Żółkiewicz z Działu Personalnego oraz Tomasz Kuraszkiewicz i Marek Gnoiński z Pionu Banków Komercyjnych.

 

Uczestnicy mieli do nas mnóstwo pytań, m.in. o warunki pracy oraz wymagania, jakie powinni spełniać kandydaci. Duże zainteresowanie wzbudził nasz 3-miesięczny wakacyjny program stażowy dla studentów– powiedział Tomasz Kuraszkiewicz, Kierownik Zespołu. Pojawiały się także pytania techniczne, dotyczące  wykorzystywanych w naszej firmie technologii, w szczególności wspomagających tworzenie i rozwój aplikacji internetowych oraz mobilnych – dodał.

 

Asseco planuje udział w kolejnych podkarpackich targach organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską i Uniwersytet Rzeszowski.

 

Zobacz także