Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco przychodzi z dobrą nowiną

Już po raz czwarty zespół Asseco wspólnie z lokalną gazetą Nowiny pomoże wybranym rodzinom z Podkarpacia. W ramach świątecznej akcji charytatywnej pracowników Asseco – „Pomagamy”, 11 rodzin jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia otrzyma dary, na które z okazji jubileuszu 25-lecia Asseco, została przeznaczona rekordowa kwota 50 tys. zł.

 

Pochodzę z Rzeszowa i jestem bardzo związany z tym miastem, jak i całym Podkarpaciem. Dlatego jestem dumny z tego, że pracownicy Asseco wraz z Nowinami wspólnie organizują akcję wspierającą rodziny z całego regionu – powiedział Adam Góral.

 

Rodziny zostały wytypowane we współpracy z samorządowcami. Wśród zakupionych darów znalazły się węgiel na zimę czy produkty żywnościowe, które trafiły już do pierwszych rodzin.

 

To już kolejny rok z rzędu, kiedy nasza firma współpracuje z gazetą Nowiny w ramach inicjatywy „Przychodzimy z dobrą Nowiną”. W sumie Asseco przekazało na rzecz potrzebujących rodzin blisko 100 tys. zł. Wparcie to udzielane jest w ramach akcji „Pomagamy”, podczas której pracownicy Asseco nie tylko wskazują instytucje, jakie otrzymają naszą pomoc, ale także ofiarowują swój czas i całoroczne zaangażowanie.

Zobacz także