Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Marketing Meeting

Grupę Asseco tworzą spółki zlokalizowane w ponad 50 krajach na 5 kontynentach. Działając na tak wielu rynkach zdobywamy różne doświadczenia w zakresie działań marketingowych i PR. Wymieniliśmy je podczas pierwszego Asseco Marketing Meeting, które odbyło się 26-27 stycznia w Warszawie. Na spotkaniu pojawiło ponad 30 osób, m.in. z Danii, Portugalii, Chorwacji, Rosji, Turcji i Izraela.

 

Warsztaty rozpoczęły się od przedstawienia nowej identyfikacji wizualnej Asseco. Ponadto uczestnicy podzielili się praktykami realizacji działań marketingowych na rynkach międzynarodowych, tworzenia atrakcyjnych materiałów wideo, organizowania ciekawych eventów oraz współpracy z mediami i analitykami. Dodatkowo wymienili się swoim doświadczeniami w komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu, koniecznych do stworzenia komfortowego środowiska pracy oraz pozyskiwania najlepszych pracowników we wszystkich krajach.

 

To spotkanie pokazało nam jak ogromną wiedzę i doświadczenie, dotyczące marketingu i PR mamy w naszej Grupie – powiedział Artur Wiza, Dyrektor Zarządzający Obszaru Komunikacji Korporacyjnej, Asseco Poland S.A. Warsztaty były doskonałą platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń. Wiele z przykładów będzie inspiracją do dalszych działań i rozwoju Grupy na rynkach międzynarodowych  – dodał.

 

 

 

 

 

Zobacz także