Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Królem Parku

Asseco Active Team wzięło udział w biegu Król Parku. Zawody odbyły się 22 kwietnia z okazji obchodów 60-lecia Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na uczestników czekały dwie trasy o długości 60 km i 21 km, w których łącznie wystartowało ponad 500 zawodników. Dwóch zawodników Asseco pobiegło w półmaratonie. Konrad Król ukończył go w czasie 1:35:12, a Przemysław Kliński z wynikiem 1:50:13.

 

Trasy wiodły przez malownicze tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego i były doskonałą okazją do zwiedzenia tego obszaru podczas zawodów – powiedział Przemysław Kliński, Starszy Konsultant Biznesowy, Asseco Poland. Urozmaicony teren, liczne podbiegi, zarówno odkryte, polne przestrzenie, jak i leśne ścieżki, do tego dobrze oznaczona trasa, wolontariusze i służby czuwające w newralgicznych punktach – wszystko to sprawiło, że udział w zawodach był prawdziwą przyjemnością – dodał.

Zobacz także