Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na rzeszowskich targach pracy

Asseco Poland już drugi rok z rzędu było głównym partnerem Akademickich Targów Pracy zorganizowanych przez Politechnikę Rzeszowską i Uniwersytet Rzeszowski. Wydarzenie przyciągnęło 10 maja na URz setki studentów. Oprócz zapoznania się z ofertą pracodawców mieli oni także możliwość udziału w warsztatach, prowadzonych m.in. przez eksperta Asseco.

 

Studenci byli zainteresowani przede wszystkim wakacyjnymi stażami z możliwością przedłużenia współpracy. Z kolei tegoroczni absolwenci pytali o oferty stałej współpracy. Odpowiedzi mogli uzyskać na stoisku Asseco, gdzie informacjami dzielili się nasi przedstawiciele: Sylwia Chmurkowska, Specjalista ds. Personalnych, Janusz Baran, Kierownik Zespołu z Pionu PKO, oraz reprezentanci Pionu Banków Komercyjnych: Tomasz Bachórz, Starszy Specjalista ds. Technologii i Paweł Wadyl, Programista.

 

Część wystawienniczą uzupełniały warsztaty, na których pracodawcy dzielili się ze studentami wiedzą, dotyczącą obszarów interesujących osoby na początku swojej drogi zawodowej. Zajęcia z budowania swojego CV oraz konsultacje posiadanych życiorysów prowadziła Olga Żółkiewicz, specjalistka ds. Employer Brandingu.

 

Targi organizowane przez Politechnikę Rzeszowską i Uniwersytet Rzeszowski były pierwszym tego typu wydarzeniem, w jakim brałem udział. Jestem miło zaskoczony, jak wiele osób zadawało mi pytania odnośnie pracy w Asseco. Mam nadzieję, że z częścią uczestników tego wydarzenia spotkam w przyszłości na korytarzu naszej firmy – podsumował Janusz Baran.

 

 

Zobacz także