W Asseco Pomagamy!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, dlatego w tym okresie z jeszcze większym  zaangażowaniem działamy na rzecz potrzebujących. Tylko w okresie przedświątecznym po raz kolejny zorganizowaliśmy charytatywną akcję pracowników Asseco „Pomagamy”, wzięliśmy udział w Mikołajkowym Bloku Reklamowym Polsatu oraz zorganizowaliśmy Mikołajki dla dzieci z Ukrainy.

Celem corocznej charytatywnej akcji pracowników Asseco „Pomagamy” jest pomoc najbardziej potrzebującym oraz zmotywowanie pracowników do zaangażowania się w te działania. Pracownicy nominują do wsparcia finansowego wybrane organizacje np. domy dziecka lub samotnej matki, hospicja czy fundacje wspierające ubogie rodziny. W tegorocznej edycji pomogliśmy 17 organizacjom. Z kolei od początku trwania tego projektu przeznaczyliśmy na pomoc potrzebującym 1,74 mln zł, dzięki czemu m.in. 5 tys. dzieci uzyskało nasze wsparcie. W akcję „Pomagamy” zaangażowało się do tej pory 2 tys. pracowników.

Zadbaliśmy także o najmłodszych z Ukrainy, dla których zorganizowaliśmy w rzeszowskim biurze Asseco spotkanie mikołajkowe. Na ponad 40 dzieci czekały elfy, święty Mikołaj oraz jego pomocnicy: Fabian Drzyzga, Torey Defalco, Jakub Bucki i Bartłomiej Mordyl. Zawodnicy Asseco Resovii brali udział w zabawach z małymi gośćmi oraz rozdawali im paczki z prezentami, w których znalazły się zestawy klocków Lego, piłki do siatkówki, bilety na mecz Asseco Resovii oraz mnóstwo słodyczy.

Dołączyliśmy również do Mikołajkowego Bloku Reklamowego zorganizowanego przez Telewizję Polsat. Nasz spot obejrzało ponad 2,7 mln osób. Cały blok reklamowy zgromadził w sumie ponad 4,2 mln widzów, dzięki czemu Fundacja Polsat otrzymała dla podopiecznych ponad 1,7 mln zł.

akcja "Pomagamy"akcja Asseco PomagamyAsseco "Pomagamy"Pomagamy