Dzieci z Ukrainy spotkały się z Mikołajem w biurze Asseco

Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami z Asseco Resovii rozdał prezenty ponad 40 dzieciom z Ukrainy, które przyjechały na zorganizowane w Asseco Mikołajki. Wydarzenie odbyło się w ramach akcji charytatywnej Asseco „Pomagamy”.

Spotkanie mikołajkowe, na które zaproszono dzieci z dwóch klas SP Nr 1 im. Adama Mickiewicza i SP Nr 12 im. Juliana Przybosia w Rzeszowie, do których uczęszczają dzieci z Ukrainy, odbyło się 5 grudnia w rzeszowskim biurze Asseco. Na małych gości czekały elfy, święty Mikołaj oraz jego pomocnicy: Fabian Drzyzga, Torey Defalco, Jakub Bucki i Bartłomiej Mordyl. Zawodnicy Asseco Resovii brali udział w zabawach z dziećmi oraz rozdawali im paczki z prezentami, w których znalazły się zestawy klocków Lego, piłki do siatkówki, bilety na mecz Asseco Resovii oraz mnóstwo słodyczy.

Udało nam się stworzyć ciepłą, świąteczną atmosferę. Dzieci dobrze się bawiły, biorąc udział w animacjach i odbierając prezenty od Mikołaja oraz jego pomocników, którzy specjalnie na tę okazję przyjechali do nas z Podpromia – powiedział Michał Tuszyński, Dyrektor Biura Prawnego, Asseco Poland, który powitał dzieci. Miło było słyszeć ich radość i śmiech, które niosły się po korytarzach. Bardzo zależało nam, aby poczuły się u nas swobodnie i mogły fajnie spędzić ten dzień – dodał.

 

Asseco "Pomagamy"Asseco Dzieciomasseco resoviaMikołajMikołajkiprezentyresoviaUkraina