Asseco na targach MiNI Politechniki Warszawskiej

Zespół Działu Personalnego wziął udział w targach pracy IT, które odbyły się 16 października na wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej. Naszą firmę reprezentowały: Joanna Trochimiuk, Weronika Szczubełek oraz Natalia Adamczyk. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli m.in. możliwość zdobycia informacji o aktualnie prowadzonych rekrutacjach, a także na temat działalności firmy.

 

Stoisko Asseco cieszyło się naprawdę dużym zainteresowaniem, przez cały czas studenci podchodzili do nas i dopytywali o szczegóły związane z pracą i stażem. Nie zabrakło także absolwentów, którzy również brali udział w targach – powiedziała Natalia Adamczyk, Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu.

 

Podczas targów studenci mogli także wziąć udział w akcji „Napij się kawy z Asseco”, która miała dodatkowo przyciągać uwagę uczestników wydarzenia.

 

Targi Pracy IT, to projekt organizowany już od 7 lat przez Fundację Academic Partners na kluczowych uczelniach w naszym kraju. Jest skierowany zarówno do studentów, jak i absolwentów tych jednostek.

 

Employer BrandingPolitechnika WarszawskaTargi Pracy ITwydział MiNI