Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Zwycięstwo Asseco na The Leaning Tower World Cup 2018

W dniach 9-11 marca w Pizie odbyły się zawody Pucharu Świata w szermierce na wózkach – The Leaning Tower World Cup 2018. Jadwiga Pacek, Tester w Pionie Organizacji Międzynarodowych i Rozwiązań dla Sektora Bezpieczeństwa zdobyła w nich brązowy medal w szabli kobiet.

Ogólnie wynik medalowy oceniam jako bardzo dobry, ale mam pewien niedosyt, że po tak dobrym początku i stosunkowo łatwej drodze na podium, nie udało mi się jednak wygrać. Teraz mam przed sobą zgrupowanie szkoleniowe zaplanowane na koniec marca i kolejne trzy miesiące na przygotowanie do kolejnych zawodów, które odbędą się w Warszawie. Może wtedy zdołam dojść do tego najwyższego stopnia podium – powiedziała Jadwiga Pacek, Tester w Pionie Organizacji Międzynarodowych i Rozwiązań dla Sektora Bezpieczeństwa Asseco.

Nasza zawodniczka zajęła także 11 pozycję w rozgrywanej podczas Pucharu Świata rywalizacji w szpadzie. Pomimo utraty szansy na wejście do ćwierćfinału, jak sama podkreśla cieszy ją poprawa wyników w stosunku do poprzednich zawodów.

To był trzeci Puchar Świata w Pizie, w którym uczestniczyłam, więc całe otoczenie i sposób organizacji były mi już znane. Pomimo głośnego dopingu ze strony włoskich kibiców, udało mi się wygrać wszystkie walki z reprezentantkami Włoch. Zaliczyłam też kilka ważnych dla mnie zwycięstw w fazie grupowej. A także zidentyfikowałam również kilka obszarów, które muszę poprawić, żeby mieć lepsze wyniki i teraz będę nad nimi pracować – dodała.

Pełna relacja

Więcej o zawodach

Zobacz także