Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Zawody Pucharu Świata na Węgrzech z udziałem Asseco

W dniach 15-18 lutego br. odbyły się Zawody Pucharu Świata w szermierce na wózkach w Eger na Węgrzech. Wzięła w nich udział Jadwiga Pacek, która na co dzień jest Testerem w Pionie Organizacji Międzynarodowych i Rozwiązań dla Sektora Bezpieczeństwa.

Nasza zawodniczka zakończyła zawody zdobywając 6 miejsce w szabli kobiet w kat. B. Brała także udział w rywalizacji w szpadzie kobiet, gdzie uplasowała się na 13 pozycji, a kobieca drużyna szpadowa, której była częścią, uplasowała się na 7 miejscu. W tym roku wystartowało łącznie 18 zawodników z Polski.

Jestem w miarę zadowolona z mojego indywidualnego wyniku, zważywszy na to, że sporo ostatnio chorowałam, co przełożyło się na przerwy w treningach – powiedziała Jadwiga Pacek, Tester w Pionie Organizacji Międzynarodowych i Rozwiązań dla Sektora Bezpieczeństwa Asseco.

Puchar w Eger zawsze jest bardzo dobrze zorganizowany, całość imprezy co roku odbywa się w hotelu, nie musimy więc tracić czasu i sił na przejazdy na żadną salę, co dla mnie zawsze jest plusem. To była już czwarta edycja zawodów, w której wzięłam udział. W zeszłym roku zdobyłam na nich srebrny medal w szabli. Puchar w Eger odbywa się od wielu lat. Ten w 2014 był pierwszym turniejem w mojej karierze sportowej poza granicami Polski, w którym uczestniczyłam – dodała.