Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Świąteczna akcja Pionu Opieki Zdrowotnej

Już po raz kolejny w ramach akcji charytatywnej Asseco „Pomagamy” pracownicy Pionu Opieki Zdrowotnej zorganizowali spotkanie z Mikołajem pod hasłem – Świąteczna Akcja Motywacja. Wydarzenie odbyło się 9 grudnia w Gliwicach. Wzięły w nim udział dzieci objęte opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, domów dziecka oraz rodzin zastępczych z Gliwic.

 

Oprócz spotkania z Mikołajem, który każdemu wręczył paczkę ze słodyczami zapewniliśmy uczestnikom mnóstwo zabaw. Dla najmłodszych przygotowane były warsztaty plastyczne. Każdy mógł ozdobić świąteczna figurkę czy przygotować bożonarodzeniową kartkę. Natomiast na dużej hali odbywały się gry i zabawy. Największą atrakcją wśród dzieciaków cieszyła się ścianka wspinaczkowa – powiedziała Dagmara Krzywicka, Menedżer ds. Sprzedaży, Asseco.

 

W całym przedsięwzięciu wzięło udział kilkunastu wolontariuszy Asseco wraz ze swoimi rodzinami. Do akcji włączyła się też firma partnerska Maxbit. Siły połączyliśmy też z wolontariuszami z Centrum Misji Ewangelizacji oraz z innych firm, które chętnie przyłączyły się od akcji. Dawanie innym czegoś od siebie sprawia, że czujemy się zdecydowanie lepiej. Uwielbiam dzieci, dlatego realizuję się w organizacji różnych przedsięwzięć, szczególnie dla dzieci, które nie mają w życiu łatwo. Niesamowite jest przy tym zarażanie swoją pasją innych. Działając od kilku lat w ramach akcji Asseco – Pomagamy udało mi się zebrać zespół fantastycznych ludzi. Gotowych do działania i niesamowicie kreatywnych! Chcących dzielić się swoim czasem i angażujących w te działania swoich najbliższych. A gdy pijąc kawę w kuchni opowiadamy jak udała się kolejna nasza akcja, to mało kto nie chce być uczestnikiem kolejnej. To jest siła! – dodała Dagmara Krzywicka.

 

Dofinansowanie przyznane w ramach tegorocznej akcji „Pomagamy” pozwoli także na organizację m.in. Dnia Sportu w Gliwicach, który planowany jest na czerwiec.

 

Relacja z wydarzenia

Zobacz także