Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Podkarpackie Targi Pracy z udziałem Asseco

Przedstawiciele Asseco już po raz kolejny wzięli udział w Targach Pracy, które odbyły się 13 lutego w Rzeszowie. Ich organizatorem było Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Wydarzenie było skierowane do mieszkańców Podkarpacia, którzy poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową.

Na targach Asseco reprezentowała Sylwia Chmurkowska, Specjalista ds. Personalnych oraz zespół z Pionu Banków Komercyjnych w składzie: Tomasz Kuraszkiewicz, Kierownik Zespołu, Paweł Wadyl, Programista oraz Alicja Gerka, Młodszy Tester, która wygłosiła prelekcję na temat ochrony tożsamości w Internecie.

Stoisko Asseco cieszyło się dużą popularnością szczególnie wśród studentów rzeszowskich uczelni, którzy szukali możliwości odbycia stażu lub praktyki. Jak zwykle o tej porze roku zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie stażowym programem Asseco STARTER. Zainteresowani pracą pytali najczęściej o technologie stosowane w firmie, używane języki programowania, a także o ścieżki rozwoju. Ogromne zainteresowanie stoiskiem zaowocowało zebraniem przez nas sporej ilości CV – powiedziała Alicja Gerka.
To była już 17 edycja targów, których parterem technologicznym było Asseco.

A już w marcu będziemy obecni na kolejnych wydarzeniach, m.in. weźmiemy udział w Targach Pracy IT na Politechnice Warszawskiej i Uniwersyteckie Warszawskim oraz w X Akademickich Targach Pracy na Politechnice Opolskiej. Zostaliśmy również głównym sponsorem Warszawskich Dni Informatyki.

 

Zobacz także