Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Ruszyła 3. edycja Asseco Starter

2 lipca br. wystartowała 3. edycja programu stażowego Asseco Starter. Tego dnia, 27 stażystów z 8 miast, spotkało się w warszawskim biurze Asseco, by wspólnie rozpocząć trzymiesięczną przygodę w naszej organizacji.

Podczas spotkania uczestnicy programu zapoznali się m.in. z kulturą oraz historią Asseco, a także z zasadami obowiązującymi wszystkich pracowników. Nie zabrakło także czasu na zadania, które miały sprawdzić ich kreatywność i umiejętność pracy zespołowej. Na zakończenie pracowitego dnia, uczestnicy udali się do escape roomu, gdzie trenowali umiejętności logicznego myślenia i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Myślę, że zebranie wszystkich uczestników programu Asseco Starter na jeden dzień do warszawskiego biura okazało się być świetnym pomysłem. Możliwość poznania ciekawych ludzi, wymiana opinii i doświadczeń, a wszystko to zwieńczone wspólną pracą i dobrą zabawą. Tak dobrze zorganizowana integracja już w pierwszy dzień przygody z Asseco na pewno sprawia, że każdemu z nas, nowym stażystom i pracownikom, towarzyszy nie stres czy niepewność związana z rozpoczęciem nowego doświadczenia, a tylko motywująca ekscytacja nowym wyzwaniem. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią tego programu – powiedział Łukasz Kołodziej, Stażysta w Pionie Business Intelligence, Asseco Poland.

Asseco Starter to program stażowy dedykowany studentom i absolwentom uczelni technicznych. Podczas trzech miesięcy stażu, uczestnicy programu mają możliwość zdobywać wiedzę i doświadczenie pracując przy największych projektach informatycznych, pod okiem doświadczonych pracowników Asseco.

Więcej informacji o programie: starter.asseco.com

 

Zobacz także