Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Platforma walutowa dla banków spółdzielczych

Asseco współpracuje z Basement od ponad 15 lat. Firmy rozpoczęły wspólne działania w ramach stworzenia oferty systemów kartowych dla banków spółdzielczych. Ich najnowszym projektem jest platforma walutowa dostępna m.in. na Wspólnej Platformie Informatycznej (WPI). O partnerstwie z Asseco i nowej aplikacji opowiedział Daniel Sadkowski, Prezes Zarządu Basement.

Podstawą udanej współpracy jest to, że obie strony jako swój główny cel traktują sukces klienta. Współpracę z Asseco rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu i kontynuujemy ją do dzisiaj w ramach kolejnego wspólnego projektu – powiedział Daniel Sadkowski, Prezes Zarządu, Basement. Tym projektem jest platforma walutowa dostępna z poziomu systemów Asseco dedykowanych bankowości spółdzielczej, czyli Wspólnej Platformy Informatycznej, która jest najnowszym rozwiązaniem naszego partnera, systemów def2000 i def2500, jak również systemu zrzeszeniowego Banku SGB opartego o def3000 – dodał.

Więcej informacji na: https://wpi.asseco.com/

Zobacz także