Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

Eksperci Asseco spotkają się z uczestnikami kolejnej edycji Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej (FTBS). Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 i 28 maja w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą m.in. kwestie cyberbezpieczeństwa oraz aktualne wyzwania i nowe perspektywy, jakie stwarza ekspansja sztucznej inteligencji.

W debacie dostawców rozwiązań core banking weźmie udział Zbigniew Pomianek, Wiceprezes Asseco Poland. Podczas panelu omówione zostaną kierunki i możliwości dynamicznego rozwoju bankowości, w tym kwestie potrzeb nowoczesnego klienta w kontekście zasobów banków spółdzielczych.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli także spotkać się z przedstawicielami Asseco przy firmowym stoisku i zapoznać z najnowszymi propozycjami Asseco dla banków. Jedną z nowości jest aplikacja mobilna BSGo Kids, która umożliwia dzieciom do 12. roku życia rozpoczęcie bezpiecznej przygody w świecie finansów, jednocześnie zapewniając rodzicom wgląd w wydatki i oszczędności dziecka. Ponadto odwiedzający stoisko będą mieli możliwość poznać szczegóły rozwiązania Pulpit 360, które niebawem wejdzie do oferty Asseco. Jest to nowoczesna i przyjazna w obsłudze konsola sprzedawcy, która zapewnia pracownikom banku dostęp do kompleksowych informacji o kliencie, m.in. umów, procesów sprzedażowych czy ważnych danych na jego temat (notatek, spraw).

FTBS to konferencja, która co roku gromadzi ponad pięciuset uczestników z banków spółdzielczych oraz firm doradczych i technologicznych. Ideą wydarzenia jest integracja tych środowisk i stworzenie platformy do dyskusji o najnowszych rozwiązaniach, produktach i usługach oraz najważniejszych aspektach funkcjonowania i rozwoju sektora bankowości spółdzielczej.

Zapraszamy na Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej oraz stoisko Asseco!

Zobacz także