Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Piłkarze w świetnej formie

Po zimowej przerwie drużyna piłki nożnej Asseco Active Team rozegrała trzy mecze sparingowe z zespołami, z którymi zmierzy się w nadchodzącym sezonie I ligi rozgrywek Ligowiec. W pierwszym meczu, po zaciętej grze, pokonaliśmy 1:0 reprezentantów Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Wysiłek włożony w to spotkanie miał decydujące znaczenie w kolejnej rozgrywce, w której nasi zawodnicy przegrali z drużyną SO Coffee 0:1. W przerwie, w której zespoły przeciwników grały między sobą, udało nam się w pełni zregenerować siły na mecz z najlepiej dysponowaną tego dnia drużyną – Royal Bank of Scotland. Po bardzo wyrównanym spotkaniu i strzelonej w ostatnich minutach bramce Asseco Active Team zwyciężyło 2:1.

Dwa zwycięstwa i niewielka porażka dają nam duże szanse na sukces w nadchodzącym sezonie.