Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Darmowy tatuaż w Asseco!

Asseco zostało uznane przez „Parkiet” za najlepszą spółkę roku z indeksu WIG20 i otrzymało nagrodę Byka i Niedźwiedzia. W związku z tym Zarząd Asseco podjął decyzję o pokryciu kosztów wykonania tatuaży dla pracowników. Każdy z nich mógł wybrać jeden z czterech dostępnych rozmiarów, który w biurze Asseco wykonywali profesjonalni tatuażyści.

 

Wychodzimy szeroko z promocją naszej marki i uważamy, że najlepszymi ambasadorami firmy są nasi pracownicy. To była oddolna inicjatywa pracowników, którzy chcieli wykorzystać obecną modę na tatuaże i w ten sposób promować naszą firmę. Dodatkowo jesteśmy otwarci i innowacyjni, dlatego nie mamy problemu z tym, że ten tatuaż będzie zrobiony w widocznym miejscu. Chcemy, aby pracownicy Asseco identyfikowali się z firmą – powiedział Przemysław Sęczkowski, Członek Zarządu odpowiedzialny za PR i Marketing.