Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości

Adam Góral wziął udział w gali finałowej 4. edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, zorganizowanej przez Dziennik Gazetę Prawną. Prezes Asseco uczestniczył w debacie na temat rozwoju polskiej gospodarki oraz ekspansji zagranicznej  wraz z m.in. Zbigniewem Jagiełło, Prezesem PKO BP oraz Wojciechem Jasińskim, Prezesem PKN Orlen. Gościem honorowym gali, która odbyła się 25.10 w Warszawie był Wicepremier Mateusz Morawiecki.

 

Dziś zaczynamy batalię o to, by Polak uwierzył, że w gospodarce globalnej jest w stanie się przebić. Musimy mieć odwagę marzyć, że kiedyś Polacy stworzą taką firmę, która będzie partnerem dla Apple’a trzymającego 230 mld dol. na swoich kontach – stwierdził Adam Góral.

 

W ramach akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” Prezes Asseco podzielił się także na łamach portalu Dziennik.pl pięcioma zasadami patriotyzmu gospodarczego http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/534030,adam-goral-piec-zasad-patriotyzmu-gospodarczego.html

Zobacz także