Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Mikołajki z Asseco

Ponad 50 dzieci z Gliwic i okolic wzięło udział w imprezie Mikołajkowej zorganizowanej przez wolontariuszy Asseco oraz parafię Ewangelicką w Gliwicach i Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Spotkanie, które odbyło się 17 grudnia, zostało zorganizowane w ramach zeszłorocznej edycji charytatywnej akcji pracowników Asseco – Pomagamy.

 
Świąteczna impreza została przeprowadzona przez zespół Pionu Opieki Zdrowotnej. Paweł Krakowczyk jako Mikołaj w asyście Joasi Bedlickiej obdarowali dzieci upominkami. W przygotowanych paczkach znalazły się słodycze, kosmetyki oraz gry i zabawki, pochodzące ze zbiórki zrealizowanej przez Dagmarę Krzywicką. Do zbiórki dołączyli również pracownicy Asseco spoza Gliwic: Wrocławia, gdzie organizatorem była Gosia Sobczak oraz Katowic, w których za koordynację działań odpowiadała Jagoda Gołębiewska.

 
Nasi koledzy i koleżanki niesamowicie zaangażowali się w tę akcję – powiedziała Dagmara Krzywicka. Dzięki temu udało się zebrać tyle rzeczy, że w okresie świątecznym planujemy jeszcze odwiedzić kilkanaście rodzin przekazując im słodycze, zabawki oraz ubrania – dodała.

 

Zobacz także