Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Jakie możliwości daje bankowość internetowa od Asseco?

Rozwiązanie dla bankowości internetowej Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP) oraz biznesowa platforma bankowa Asseco Enterprise Banking Platform (Asseco EBP) to narzędzia, które wspierają banki w spełnianiu oczekiwań młodego pokolenia klientów. Obydwa systemy dostępne są na Wspólnej Platformie Informatycznej.

Bankowość internetowa od Asseco nadąża za najnowszymi trendami na rynku, jednocześnie szanując przyzwyczajenia użytkowników w starszym wieku – powiedziała Joanna Wijata Siedlecka, Dyrektor ds. programu WPI, Asseco Poland. Dodatkowo jest to rozwiązanie otwarte, które umożliwia łatwą implementację kolejnych mini aplikacji, jak również budowanie systemu partnerów, który w łatwy sposób można zaimplementować do bankowości. Przykładem jest niedawno nawiązana współpraca z firmą Basement w zakresie kantoru walutowego – dodała.

Więcej informacji na: https://wpi.asseco.com/

Zobacz także