Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Finał pierwszej edycji programu Asseco STARTER

W czerwcu zakończyła się 1. edycja programu Asseco STARTER. Absolwenci, którzy wzięli w niej udział, mogli przez rok skorzystać z wielu możliwości rozwoju, wśród których znalazły się warsztaty i szkolenia. Podczas trwania programu pracowali także nad celami rozwojowymi pod okiem doświadczonego mentora.

 

Na podstawie zebranych ankiet, najwyższe oceny zebrały: spotkanie z Adamem Góralem, szkolenie z podstaw Agile, które przeprowadził Sebastian Niewolik z Pionu Ubezpieczeń Społecznych, warsztat z zakresu komunikacji i współpracy Insights Discovery oraz szkolenie z zarządzania czasem, poprowadzone przez Aleksandrę Chmurzyńską-Błasiak i Olgę Żółkiewicz z Działu Personalnego.

 

Na zakończenie pierwszej edycji programu STARTER zorganizowaliśmy wspólne warsztaty dla absolwentów oraz ich przełożonych i mentorów, których motywem przewodnim były Gwiezdne Wojny. Uczestnicy ćwiczyli na nich umiejętności komunikacji i współpracy. Na przykład mieli pokierować działaniami drugiej osoby lub zespołu tylko za pomocą słów oraz rozwiązać różne zagadki logiczne, żeby w finale zniszczyć Gwiazdę Śmierci, co oczywiście wspólnymi siłami udało się zrobić – powiedziała Joanna Sekreta, Kierownik Zespołu Zarządzania Kompetencjami.

 

Po pierwszej edycji programu STARTER pracę w Asseco kontynuuje 10 osób.

 

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

Zobacz także