Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Finał 2. edycji Asseco Squash Cup

Drużyna Asseco Active Team wzięła udział w ogólnopolskim turnieju Asseco Squash Cup, który odbył się 14 października w Warszawie. W zawodach wzięło udział 16 uczestników, m.in. z Bydgoszczy, Rzeszowa, Krakowa i Warszawy.

 

Pierwsze trzy miejsca należały do:
1) Paweł Michalak, Ekspert Analityk, Asseco
2) Paweł Kocieł, Project Manager, Asseco
3) Daniel Litwin, Project Manager, Asseco

 

 

Cieszy fakt, że z turnieju na turniej przybywa osób z firmy które, jak się okazuje, na co dzień lubią pograć w Squash’a. Dzięki temu rywalizacja staje się co raz bardziej zacięta i ciekawa. Oczywiście poza nią, każdy turniej ma też inny wymiar: integracji, wymiany sportowego doświadczenia, dobrej zabawy, a także jest doskonałą odskocznią od codziennego życia biurowego. Następna edycja planowana jest na wiosnę, był już Kraków, była Warszawa – czas więc na północ Polski. Zapraszam serdecznie już teraz! – powiedział Maciej Tadla, International Sales & Business Development Manager, Asseco.

 

Była to druga edycja zawodów Asseco Squash Cup, których organizatorem jest Asseco Poland. Do tej pory wzięło w nich udział łącznie około 30 pracowników.

 

Do zobaczenia na korcie w 2018!

 

Zobacz także