Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Drużyna Asseco Active Team wystartowała w PZU Półmaratonie Warszawskim

Drużyna Asseco Active Team wzięła udział w PZU Półmaratonie Warszawskim, który odbył się 25 marca. Firmę reprezentowało 19. zawodników, którzy pokonali dystans 21 km. Najlepszy czas (01:18:05) miał Piotr Rosiak, Starszy Specjalista ds. wdrożeń z Pionu Banków Komercyjnych Asseco Poland.

W pierwszej trójce zawodników Asseco Active Team znaleźli się także Wojciech Wrzesień, Dyrektor Centrum Zysków z Pionu Telekomunikacji i Mediów, który pokonał trasę w czasie 01:24:41 oraz Andrzej Drabot, Architekt Systemowy z Pionu PKO BP z wynikiem 01:25:44.

„Pogoda jest dla biegaczy”, lepszej nie można było sobie wymarzyć do szybkiego biegania. Pomimo, że zabrakło mi kilku sekund do złamania kolejnej bariery, jestem bardzo zadowolony z efektu. Wynik z zeszłego roku poprawiłem o 10s. Do tego miłe, choć krótkie spotkanie z członkami Asseco Active Team przed biegiem – powiedział Piotr Rosiak, Starszy Specjalista ds. wdrożeń, Asseco Poland.

To była już 13. edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego. W tym roku wzięło w niej udział ponad 12 400 uczestników.

Pełna relacja

Zobacz także