Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Drużyna AAT na IV Enea Bydgoszcz Triathlon

W dniach 07-08 lipca br. w Bydgoszczy odbyła się czwarta edycja największej imprezy triathlonowej w Polsce. Przedstawiciele Asseco Active Team wystartowali w 11-osobowym składzie i zdobyli 8 miejsce w klasyfikacji sztafet drużyn męskich z czasem 01:24:52.

Na poszczególnych dystansach swoich sił spróbowali:

1/2 (1,9 km pływania, 90 km roweru i 21,1 km biegu) – Wojciech Fus Starszy Menedżer Projektu, Asseco Poland z wynikiem końcowym 05:43:12.

1/4 (950 m pływania, 45 km roweru i 10,5 km biegu) – Grzegorz Raciborski Starszy Projektant, Asseco Poland z wynikiem końcowym 03:35:49.

1/8 (475 m pływania, 22,5 km roweru i 5,2 km biegu) – z tym dystansem zmierzyła się największa grupa. Najlepszy wynik 01:15:38 uzyskał Grzegorz Obrębski Starszy Projektant, Asseco Poland.

Natomiast w rywalizacji sztafet na dystansie 1/8 wystartowali: Sławomir Grzeszak, Młodszy Analityk, Radosław Budkiewicz, Specjalista ds. Kontroli Jakości oraz Krzysztof Wielgosz, Specjalista ds. Kontroli Jakości w Asseco Poland.

Organizacja i atmosfera zawodów stały na wysokim poziomie. Pomimo panującej temperatury, warunki zdecydowanie były sprzyjające. Liczba zawodników występujących w barwach AAT dodatkowo motywowała do dobrego startu i ukończenia wyścigu na, jak najlepszym miejscu. Jako sztafeta męska, udało nam się zająć 8 miejsce. Wszyscy zawodnicy reprezentujący AAT szczęśliwie dotarli do mety, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego wyniku – powiedział Krzysztof Wielgosz Specjalista ds. Kontroli Jakości, Asseco Poland.

 

Niezwykła atmosfera na zawodach w Bydgoszczy towarzyszy nam już od czterech lat. Cieszę się, że udało mi się namówić kolegów do startu. Wśród nas było sporo nowicjuszy. Niektórzy potraktowali to jako sprawdzenie siebie, inni złapali bakcyla triathlonowego na dłużej i już planują kolejne starty. Z tłumu zawodników wyróżnialiśmy się dobrze dobranymi kolorystycznie strojami, co zdecydowanie ułatwiło nam wzajemne kibicowanie na trasie – stwierdziła Anna Ćwiklińska, Kierownik Zespołu Serwisowego, Asseco Poland.

 

Bardzo fajna impreza i udany debiut na dystansie 113 km – dotychczas startowałem na dystansie o połowę krótszym. Udało się uzyskać czas lepszy niż zakładałem także tym bardziej jestem zadowolony ze startu. Dobra organizacja i publiczność sprawiają, że z pewnością będę chciał tu w przyszłości wystartować – powiedział Wojciech Fus Starszy Menedżer Projektu, Asseco Poland.

W rywalizacji wzięło udział blisko 4 000 zawodników oraz kilkanaście tysięcy kibiców. Wspierali oni uczestników zmagań, którzy przyjechali do Bydgoszczy z całego świata.

Zobacz także