Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Druga edycja Programu Stażowego Asseco STARTER oficjalnie rozpoczęta!

6 czerwca, w rzeszowskiej siedzibie Asseco, odbyła się adaptacja dla nowych stażystów m.in. z Katowic i Krakowa. Całodniowe zajęcia miały formę warsztatów, podczas których uczestnicy mogli sprawdzić swoje inżynierskie zdolności budując np. konstrukcje chroniącą jajko przed upadkiem z wysokości 2m. Dodatkowo testowali swoją kreatywność, wcielając się w rolę poetów i przerabiając klasyczne wiersze dla dzieci na rymowanki o tematyce IT. Nasi nowi koledzy mieli również okazję dowiedzieć się więcej na temat zwyczajów i zasad panujących w firmie. Oczywiście, podczas intensywnych ćwiczeń nie mogło zabraknąć przerwy na pizzę. Dzień zakończył się integracją w Escape Roomie, gdzie grupa próbowała uwolnić się z zamkniętego pokoju.

 

Osobiście cieszy mnie fakt, że firma chce i potrafi zorganizować takie miłe wprowadzenie do programu stażowego. Miałem okazję poczuć, że jestem częścią Asseco w takim samym stopniu jak moi pracujący już koledzy. Zarówno mi, jak i pozostałym uczestnikom dużą przyjemność sprawiły przygotowane przez organizatorów atrakcje. Cieszę się, że mogę być tutaj z Wami – powiedział Rafał Hryncewicz z Pionu Banków Komercyjnych.

 

Jest to pierwsza grupa, która rozpoczęła swój staż w ramach 2 edycji Asseco STARTER. Część procesów rekrutacyjnych jest jeszcze w toku, więc z niecierpliwością czekamy na lipiec, kiedy poznamy wszystkich uczestników programu.

 

Zobacz także