Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Biegacze Asseco w doskonałej formie

Asseco Active Team rozpoczęło 5 marca sezon biegowy. Na starcie 37. edycji biegu w Wiązownie stanęło ponad 2 tys. zawodników, w tym 11 naszych reprezentantów. Dla wielu z nich były to pierwsze zawody w tym roku, co nie przeszkodziło im w osiągnięciu bardzo dobrych wyników. W półmaratonie najlepszy czas z naszej drużyny miał Wojciech Wrzesień (01:23:03). Z kolei dystans 5 km najszybciej ukończył Cezary Miksa (00:24:09).

 

To był świetny dzień na inaugurację sezonu biegowego – była słoneczna pogoda i temperatura 15°C – powiedział Cezary Miksa, Corporate Manager, Asseco Poland. Dla mnie była to też szczególna okazja, ponieważ dokładnie rok temu w Wiązownie po raz pierwszy wystartowałem w zawodach biegowych. Przez te 12 miesięcy udało mi się poprawić swój wynik o pół minuty i tegoroczny bieg zakończyć z życiówką. Ambicje miałem większe, ale nie był to start, do którego dużo się przygotowywałem. Obecnie skupiam się bowiem na treningach do PZU Półmaratonu Warszawskiego, który odbędzie się za niecałe 3 tygodnie. Bardzo ważny jest dla mnie również start na dystansie 10 km podczas Orlen Warsaw Marathon pod koniec kwietnia  oraz późniejsze starty triatlonowe – dodał.

Zobacz także