Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Bankowość internetowa w bankach spółdzielczych

Bankowość internetowa to usługa bez której większość klientów nie wyobraża sobie korzystania z oferty banku. Jednak sam dostęp do niej to za mało. Liczy się funkcjonalność i design.

Oferowana przez nas bankowość internetowa moim zdaniem w niczym nie odbiega od bardzo zaawansowanych i nowoczesnych bankowości instytucji komercyjnych – powiedział Artur Frączak, Członek Zarządu, Bank Spółdzielczy w Skierniewicach. Jestem bardzo zadowolony i dumny, że współpracujemy z Asseco w tym zakresie i doprowadziliśmy do tego, że postrzeganie banków spółdzielczych jako banków, które mają archaiczne systemy zmienia się – dodał.

Klienci Banku Spółdzielczego w Skierniewicach mają dostęp do wszystkich funkcji, które są technologicznie dostępne poprzez banki internetowe. Jest to m.in. integracja z hubem publicznym, czyli funkcjonalność e-urzędu.

Obecnie mamy już w zasadzie uruchomioną funkcjonalność e-dokumentów, czyli wysyłki cyfrowych form dokumentów dla naszych klientów. Oczywiście posiadamy też wszystkie nowoczesne formy płatności – podsumował przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.

Więcej informacji na: https://wpi.asseco.com/

Zobacz także