Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

AUMS – ODYSEJA 2018

Asseco zaprosiło użytkowników swoich systemów dla sektora utility na konferencję pod hasłem „AUMS – ODYSEJA 2018”, poświęconą, m.in. rozwojowi systemów IT oraz zmianom w prawodawstwie lokalnym i UE. Spotkanie odbyło się 27-28.09 w hotelu Oddysey.

 

Zakończenie wdrożenia nie jest końcem, lecz początkiem wspólnej i długiej podróży, pełnej wyzwań i przygód – powiedział Tomasz Bendlewski, Dyrektor Pionu Energetyki i Gazownictwa. Właśnie dlatego regularnie spotykamy się z naszymi klientami, tak aby znać ich kolejne oczekiwania, jak również przekazywać im naszą wiedzę i doświadczenie, które mogą stanowić wsparcie dla ich działań – dodał.

 

Podczas konferencji uczestnicy poznali mapę planowanego rozwoju systemu Asseco Utility Management Solutions zarówno na rynku lokalnym jak i zagranicznych. Rozmawiali także o potencjalnych zmianach prawnych, które wymuszą modyfikację i rozwój AUMS. Eksperci Asseco przygotowali także warsztaty na temat procedur kontroli jakości, podnoszenia wydań oprogramowania oraz metodyki pisania wymagań biznesowych  do zmian w systemach.

Zobacz także