Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na Oracle Open World

2240 referatów,  2054 prelegentów, 400 sesji demo i kilkanaście tysięcy uczestników – tak wyglądała konferencja Oracle Open World 2016, która odbyła się w dniach 17-18.09 w San Francisco. Tegoroczna edycja była już niemal w stu procentach poświęcona „chmurze”. Jest to największa światowa konferencja poświęcona zastosowaniu technologii Oracle, więc nie mogło na niej zabraknąć Asseco.

 

Na wydarzeniu spotkali się klienci, partnerzy i dostawcy, którzy zaprezentowali swoje doświadczenia oraz rozwiązania, wykorzystujące technologie i usługi Oracle.

 

Oracle Open World to perfekcyjnie zrealizowane marketingowe wydarzenie na globalną skalę. Wszystko co tam się dzieje, dzieje się wokół technologii i usług Oracle – powiedział Sławomir Ziajka, Z-ca Dyrektora Pionu Banków Komercyjnych. Zostały one zaprezentowane jako innowacyjne, ultranowoczesne i totalnie dostępne „w chmurze” – dodał.

 

Podczas konferencji swoje zwyczajowe wystąpienie miał Larry Ellison, prezes Oracle Corporation, który wzbudził duże poruszenie spektakularnie porównując Oracle Open Cloud do Amazon Web Services, oczywiście udowadniając miażdżącą przewagę Oracle’a nad konkurentem.

Zobacz także