Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

AUMS Hitem Roku 2017

Asseco Poland zostało laureatem konkursu technologicznego w kategorii: energetyka, paliwa i chemia, którego organizatorem jest Gazeta Bankowa. Rozwiązanie informatyczne firmy – Asseco Utility Management Solutions otrzymało tytuł „HIT Roku 2017”. Wyróżnienie jest przyznawane produktom, które podnoszą innowacyjność polskich przedsiębiorstw.

 

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 kwietnia w Warszawie. Uczestniczyli w niej przedstawiciele instytucji państwowych oraz m.in. branży IT, finansowej, logistycznej, medycznej, FMCG, jak również sektora energetyki.

 

Asseco Utility Management Solutions, to rodzina nowoczesnych rozwiązań informatycznych zapewniających kompleksową obsługę firm energetycznych na uwolnionym rynku energii. System wspiera realizację strategii firm energetycznych, które aby skutecznie konkurować na zmieniającym się rynku, muszą zapewnić m.in. zdolność firmy do kreowania nowych produktów handlowych, zindywidualizować podejście do klientów kluczowych oraz elastycznie reagować na zmienność rynku i zachowania konkurencji.

 

Jest to kolejny sukces Asseco w konkursie Gazety Bankowej. W zeszłorocznej edycji rozwiązanie Asseco Customer Banking Platform zostało nagrodzone tytułem „Hit Roku 2016”. Ponadto w zestawieniu „Lider Roku 2015” II miejsce w kategorii: energetyka, paliwa, chemia zajął Tauron Obsługa Klienta za centralizację systemów bilingowych dla klientów masowych. W ramach tego projektu spółka we współpracy z Asseco Poland wdrożyła system Asseco Utility Management Solutions.

 

Zobacz także