Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco zwycięzcą konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” w kategorii Inwestor

Asseco Poland S.A. zdobyło nagrodę główną w 3 edycji, organizowanego przez firmę doradczą PwC, konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” w kategorii Inwestor, Polska Firma Prywatna.

W konkursie nagrodzone zostały firmy, które skutecznie realizują strategię zagranicznego rozwoju i są najlepszymi ambasadorami Polski za granicą. Do udziału zaproszone zostały spółki Skarbu Państwa oraz wszystkie działające w Polsce przedsiębiorstwa opierające się na rodzimym kapitale, które w ciągu ostatnich pięciu lat dokonały inwestycji zagranicznej i/lub prowadzą szeroko zakrojoną działalność eksportową i odnoszą sukcesy na zagranicznych rynkach.

Konkurs „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” zorganizowany został z inicjatywy firmy doradczej PwC we współpracy z Pulsem Biznesu. Partnerem Strategicznym inicjatywy był PKO Bank Polski, a patronem Narodowy Bank Polski. Celem konkursu jest promocja polskich firm prywatnych oraz spółek Skarbu Państwa odnoszących znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych jako inwestorzy lub eksporterzy oraz promocja korzyści, jakie z tytułu takiej działalności odnosić mogą nie tylko same firmy, ale także cała polska gospodarka.

Zobacz także