Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco zaprezentowało ofertę dla banków w USA

Przedstawiciele Asseco wzięli udział w dwóch konferencjach branżowych zorganizowanych w Stanach Zjednoczonych, gdzie prezentowali ofertę produktów i usług finansowych. Pierwsze wydarzenie – Connect 2019 Annual Convention, odbyło się w dniach 16-18 maja 2019 r. Natomiast kolejne spotkanie – Business Banking Conference w terminie 20-21 maja 2019 r.

Podczas obu konferencji, eksperci Asseco prezentowali na swoim stoisku portfolio rozwiązań skierowanych przede wszystkim dla credit unions i community banks, jak i działających w Stanach Zjednoczonych banków komercyjnych. W trakcie spotkań eksperci Asseco mówili o korzyściach, jakie daje wdrożenie platformy omnikanałowej, na która składają się systemy Asseco EBP, Asseco ABP, Asseco CBP oraz Asseco DigiTrade.
Widząc możliwości, jakie daje rynek amerykański, chcemy wykorzystać w pełni wszystkie szanse dotarcia do najszerszego grona potencjalnych klientów z sektora finansów. Dlatego staramy się brać czynny udział w wydarzeniach, takich jak Connect czy Business Banking Conference, aby prezentować ofertę Asseco od produktów do obsługi bankowości internetowej po rozwiązania dla doradców w oddziałach – powiedziała Marta Mróz-Sipiora, Menedżer Produktu, Asseco Poland.

Konferencja Connect 2019 to wydarzenie, które przygotowuje stowarzyszenie Pennsylvania Credit Union Association. Jego głównym zadaniem jest zrzeszanie credit unions, a także działanie w zakresie pomocy operacyjnej w obszarze m.in. audytu, przetwarzania kart debetowych i kredytowych. Podczas tegorocznej edycji spotkania dyskutowano na temat aktualnych trendów rynkowych. Była to dobra okazja także do wymiany podglądów na temat innowacyjnych rozwiązań.

Natomiast wydarzenie Business Banking Conference jest organizowane przez Barlow Research Associates i jest skierowane do przedstawicieli banków oraz środowiska fintech. Misją stowarzyszenia jest prowadzenie badań w obszarach średniego rynku, małych firm i bankowości internetowej dla przedsiębiorstw.

Więcej informacji o organizatorach konferencji:

www.pcua-events.org

www.barlowresearch.com

Zobacz także