Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wyróżnione przez Związek Banków Polskich

Asseco otrzymało wyróżnienie za wspieranie banków w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii. Zostało ono przekazane przez Związek Banków Polskich z okazji jubileuszu 15-lecia Forum Technologii Bankowych. Uroczysta gala odbyła się 3 kwietnia 2019 r. w Łochowie. Spółkę reprezentował Zbigniew Pomianek, Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland.

Asseco już od 27 lat aktywnie wspiera sektor finansowy w rozwoju technologicznym. Dostarczamy oprogramowanie, które pozwala bankom spełniać oczekiwania ich klientów, a jednocześnie dbamy o to, aby oferowane przez nas systemy były w pełni bezpieczne. Współpraca pomiędzy dostawcami usług IT, a światem finansów przynosi wymierne efekty i przyczynia się do rozwoju nowoczesnej bankowości – powiedział Zbigniew Pomianek.

Forum Technologii Bankowych jest platformą łączącą sektor bankowy i technologiczny. W ramach tej współpracy przedstawiciele dostawców technologicznych już od 15 lat wspierają polskie banki m.in. we wdrażaniu innowacji, a także w zapewnianiu bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań.

Relacja z wydarzenia: alebank.pl

Zobacz także