Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wspiera akcję Fundacji TVN!

Jak co roku Asseco będzie Partnerem charytatywnej akcji TVN – „Wielki Mecz”. Tegoroczna edycja odbędzie się już 3 września w Warszawie. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Inicjatywę będzie można wspierać finansowo, poprzez wysyłanie wiadomości SMS. Od strony informatycznej umożliwi to autorski system – Asseco VAMM.

 

Rozwiązanie Asseco jest w stanie przetworzyć milionowe ilości głosów w krótkim czasie, co jest warunkiem koniecznym przy realizacji transmisji telewizyjnych w trybie live. Cieszymy się, że już po raz kolejny możemy wesprzeć fundację TVN udostępniając nasz system. Jest to wyrazem zaufania do niezawodności i jakości naszego produktu – powiedział Krzysztof Trojan, Key Account Manager z Pionu Telekomunikacji i Mediów.

 

W tym roku dochód z wysłanych SMS-ów, podobnie jak ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” o wartości ok. 500 000 zł.

 

Więcej o meczu można przeczytać na dedykowanej stronie wydarzenia.

Zobacz także