Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wspiera akcję „Dołóż się do łóżka dla maluszka”

Asseco zostało partnerem akcji charytatywnej „Dołóż się do łóżka dla maluszka”, organizowanej przez Telewizję Polską oraz zespół produkcyjny serialu „Na dobre i na złe”, który w tym roku obchodzi 20-lecie emisji. Zebrane środki zostaną przekazane Instytutowi Matki i Dziecka. Fundacja działająca przy placówce stara się zebrać pieniądze na zakup szpitalnych łóżek do wyremontowanych oddziałów. Potrzeba miliona złotych, by wymienić stare i niefunkcjonalne meble. W ramach projektu Asseco udostępnia system do głosowania SMS-owego.

Cieszymy się, że nasz system po raz kolejny może pomóc w zbiórce środków na tak szczytny cel. To kolejna akcja, którą wspiera Asseco. Od kilku lat współpracujemy już z Fundację TVN, dostarczając system do zbierania i liczenia SMS-ów charytatywnych. Teraz zaufała nam Telewizja Polska. System Asseco VAMM pozwala przetworzyć milionowe ilości wiadomości w krótkim czasie. To kluczowy warunek, który gwarantuje bezpieczeństwo akcji – powiedział Krzysztof Trojan, Key Account Manager z Pionu Telekomunikacji i Mediów, Asseco Poland.

Dołóż się do łóżka dla maluszka! Wyślij sms o treści DLA MALUSZKA pod nr 7272.

Więcej o akcji: fundacja.imid.med.pl

Zobacz także