Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Partnerem „Wielkiego Meczu” TVN

Asseco, podobnie jak w latach ubiegłych było Partnerem charytatywnej akcji TVN – „Wielki Mecz”. Tegoroczne wydarzenie odbyło się 9 września w Warszawie. Na boisku zmierzyły się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz TVN. Akcje można było wesprzeć finansowo wysyłając wiadomość SMS. Za integrację usługi, świadczonej przez operatorów telekomunikacyjnych z systemem do zbierania głosów – Asseco VAMM, odpowiadał Pion Telekomunikacji i Mediów.

W tym roku nasz system pomógł zebrać środki finansowe na zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od kilku lat współpracujemy i wspieramy Fundację TVN dostarczając system do zbierania i liczenia SMSów charytatywnych. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy to zrobić w tym roku. Jest to na pewno potwierdzenie niezawodności naszego rozwiązania i zaufania organizatora. System Asseco VAMM pozwala przetworzyć milionowe ilości wiadomości w krótkim czasie. To jest kluczowy warunek dla transmisji telewizyjnych – powiedział Krzysztof Trojan, Key Account Manager z Pionu Telekomunikacji i Mediów, Asseco Poland.

Zobacz relację z wydarzenia: warszawa.naszemiasto.pl

Zobacz także