Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco w Maniackiej Dziesiątce

Asseco Active Team wystartowało 11 marca w 13 Maniackiej Dziesiątce. Reprezentował nas Konrad Król, który pokonał dystans 10 km w czasie 00:41:47. W biegu wzięło udział ok. 5000 biegaczy. Był to pierwszy duży bieg w tym sezonie w Poznaniu.

 

Maniacka Dziesiątka zawsze przyciąga sporo dobrych biegaczy. Jest to szybka trasa, a sama impreza jest zorganizowana na dobrym poziomie – powiedział Konrad Król, Starszy Specjalista ds. Technologii, Asseco Poland. Te zawody stanowiły dla mnie rozpoczęcie sezonu w biegach miejskich. Niestety z różnych, niezależnych ode mnie przyczyn moje zimowe przygotowania nie przebiegły tak, jak planowałem, w związku z czym wynik był dla mnie sporą niewiadomą. Udało mi się jednak osiągnąć satysfakcjonujący czas, co jest dla mnie dobrą motywacją do walki o pobicie życiówki na kolejnych zawodach. W planach mam bowiem, m. in. udział w 10 PKO Poznań Półmaratonie oraz Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym – dodał.

Zobacz także