Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco w „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości”

Asseco wzięło udział w 9. edycji „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości” organizowanej przez Politechnikę Opolską, która rozpoczęła się 25 października. W ramach wydarzenia, Marcin Leśniak, Programista z Pionu Rynku Kapitałowego, poprowadził prelekcję dla studentów pt. „Jak odnaleźć się na rynku pracy po informatyce? – o korporacjach, start-upach i doświadczeniach programisty Asseco Poland”.

 

Wydarzenie zgromadziło blisko 200 studentów z ostatniego roku studiów II stopnia. W prezentacji przedstawiłem swoje doświadczenia, jako młodego absolwenta podczas szukania pracy i rozmów kwalifikacyjnych. Opowiedziałem również o kwestiach, na które zwróciłem uwagę w pierwszych tygodniach pracy – czy są osoby, od których można się uczyć, czy jest możliwość migracji między projektami, oraz o pozytywnej atmosferze między kolegami. Podkreśliłem także, że te elementy odnalazłem w Asseco, co spowodowało, że pracuję tu już prawie 4 lata.” – powiedział Marcin Leśniak, Programista, Asseco.

 

A już 22 listopada, w ramach „Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości”, Olga Żółkiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu, Asseco, przeprowadzi prelekcję pt. „How to… CV. Czyli stwórz dokument, który zapewni Ci wymarzoną pracę (w IT i nie tylko)”.

Zobacz także