Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco rozwija AMMS w szczecińskiej placówce

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROJE” w Szczecinie zdecydował się na projekt rozszerzenia funkcjonalności modułów systemu Asseco Medical Management Solutions (AMMS). Polegał on na rozszerzeniu aplikacji, odpowiadających za ewidencję zdarzeń medycznych w poradniach i przychodniach, dostarczeniu rozwiązania umożliwiającego rejestrację pacjentów przez Internet oraz zaawansowanej integracji systemu AMMS z zakupionym wcześniej systemem kolejkowym. Równolegle w placówce jest realizowany projekt wdrożenia systemu zleceń laboratoryjnych AMMS wraz z dostawą Punktów Pobrań.

 

Decyzja Zarządu szpitala o rozszerzeniu współpracy z Asseco jest dowodem na to, że nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy – powiedział Andrzej Motkowski, Ekspert ds. Sprzedaży, Asseco Poland. Uważam, że ważnym czynnikiem sukcesu jest efektywność oraz doświadczenie całego naszego zespołu – dodał.

 

SPS ZOZ „Zdroje” to największa w regionie placówka, prowadząca swoją działalność w 5 dużych ośrodkach na terenie Szczecina. Na blisko tysiącu łóżek hospitalizowanych jest rocznie ponad 33 tys. pacjentów, a w 32 poradniach udzielanych jest ponad 172 tys. porad rocznie.

Zobacz także