Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco promuje staże w Bydgoszczy

Kilkudziesięciu wystawców, setki studentów i ogromne zainteresowanie programem Asseco Starter. Tak wyglądały Targi Pracy i Kariery, które odbyły się 4 kwietnia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy studentów, stawiających pierwsze kroki na swojej zawodowej ścieżce.

 

Asseco podczas podczas targów reprezentowali przedstawiciele Pionu Energetyki: Piotr Hebel, Ekspert Architekt oraz Marcin Szyc, Programista, którzy opowiedzieli o pracy dla największych dostawców energii oraz systemach rozwijanych przez Asseco w tej branży. Z kolei na pytania dotyczące procesu rekrutacji oraz możliwości rozwoju w firmie odpowiadali Olga Żółkiewicz i Maciej Białas z Działu Personalnego.

 

Udział w bydgoskich targach to dla nas bardzo cenne doświadczenie – podsumował Maciej Białas. W związku z ciągłym rozwojem naszego biura w Bydgoszczy, cały czas poszukujemy osób, chcących rozwijać się w Asseco – dodał.

 

Zobacz także